Jaka może być przyczyna pogorszenia wzroku u 18-letniej osoby?

Witam, od 3 dni zauważyłem u siebie duże pogorszenie widzenia, i czym to może być spowodowane, np. Stresem? Chciałem zaznaczyć że dosyć długo pracuje przy komputerze, mam minimalną wadę 0.25 Ale podobno nie wymaga korekcji Bardzo proszę o odpowiedź

Witam. Tak. Może to być związane ze stresem również z przemęczeniem. Proszę robić przerwy w pracy po 4 godzinach i patrzeć jak najdalej na coś zielonego np przez okno na dalekie drzewa. Pozdrawiam serdecznie