Jaka może być przyczyna poronień?

Witam, jestem miesiac po poronieniu, zaczelam wykonywac badania zeby wykryc przyczyne, wsrod nich tez homocysteine I badania na trombofilie. Trombofilia wyniki PT- 96 NORMA 70-120 I.N.R.- 1,02 NORMA 0,80-1,20 PTT-31,4 NORMA DO 38 FIBRINOGEN FUNKC-2,58 NORMA 2-4 RATIO (stosunek mojej krwi do "normalnej") -1,1 NORMA 0,8-1,2 Czy wyniki te moga swiadczyc o jakis problemach z krzepnieciem?? Czy fakt, ze kilka dni przed badaniem krwi bralam aspiryna 2×dziennie na przeziebienie mogl wplynac jakos

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Badania mieszczą się w granicach normy . Czy to było pierwsze poronienie ? Czy w rodzinie zdarzały się poronienia? Co do aspiryny warto powtórzyć badania bez jej przyjmowania dla pewności