Jaka pastę do mycia zębów wybrać?

Witam Co państwo sądzicie o paście Elemx Erozja szkilwa, czy lepiej pasta Pro Szkliwa,która z tych past jest lepsza bo Pro szkliwo ma kilka rodzai którą wybrać. Pozdrawiam

Witam
kazda pasta jest dobra .paste należy dobrać do swoich potrzeb a mianowicie jesli mamy problem z nadwrażliwościa zębów do wybieramy pasty typu sensitiv,jeśli probelemu nie ma to szukamy pasty ,ktora bedzie nam odpowiadać pod wzg smaku,,zapachu itp.

Każda z tych past używana jest w odpowiednich przypadkach...Musi Pan sam ,ew przy pomocy dentysty zdiagnozować problem..Teoretycznie Pro szkliwo jest pastą ogólnie wzmacniającą szkliwo,a Elmex Erozja ma chronić przed erozjami,czyli nadżerkami szkliwa,które mogą się pojawić np.u osób pijących duże ilości coca coli albo soków owocowych... Decyzja należy do Pana! Pozdrawiam.