Jaki jest powód puchnięcia brodawek u kobiety w ciąży?

W dzieciństwie zostałam poparzona wrzątkiem. Poparzenia obejmowały między innymi prawa pierś teraz jestem w czwartym miesiącu ciąży i mam już problem z ta piersią. Z sutka wydziela się taka biała wydzielina i zasycha przypominając zasłonięta ropę. Czasem brodawki puchnie a wogole blizna strasznie swędzi i jest twardsza niż przed ciążą. Zastanawiam się czy będę wogole mogła karmić ta piersią a bardzo bym chciała. Proszę o podpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa lub lekarza poradni Laktacyjnej . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć