Jaki może być powód przedłużenia dni płodnych?

Witam. Jaki może być powód przedłużenia dni płodnych? Moje dni płodne skończyły się 3 dni temu, a nadal leci śluz. Czy jest możliwość, że to przez to, że jestem chora, mam gorączkę, niedawno skończyłam brać antybiotyk? Czy to normalne? Jakie mogą być inne powody?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli nadal występują warto jest udac się do lekarza ginekologa