Jaki może być spadek b-HCG po łyżeczkowaniu?

Witam, mam 27 lat. Poroniłam w 16 tygodniu ciąży zabieg łyżeczkowania. 7 dniu po zabiegu beta wynosiła 151, kolejna beta wykonana 25 dni po zabiegu 8. Czy to jest możliwe żeby ze tak wolno ze 151 do 8 spadała aż 18 dni? czy możliwe jest ze ten wynik pokazuje kolejną ciąże ( lekarz pozwolił na współżycie po skończeniu plamienia po zabiegu czyli jakieś 1,5 tygodnia po abrazji- byłąm na usg 7 dni po czyszczeniu i w macicy nie było żadnych resztek)? Prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

- tak, czasami tak się zdarza
czy możliwe jest ze ten wynik pokazuje kolejną ciąże ( lekarz pozwolił na współżycie po skończeniu plamienia po zabiegu czyli jakieś 1,5 tygodnia po abrazji- byłąm na usg 7 dni po czyszczeniu i w macicy nie było żadnych resztek)
- raczej jest to niemożliwe, na pewno trzeba skontrolować jeszcze poziom beta-HCG za 2-3 tygodnie