Jakie badania można wykonać, aby poznać przyczynę egzemy u dziecka?

Witam moje dziecko ma silna egzema czy można wykonać jakieś badania aby się dowiedzieć co ja wywołuje ?

Jeżeli sama obserwacja dziecka nie pomaga w ustaleniu przyczyny wyprysku, to tak, można wykonać szereg badań, ale nie wiem jaki jest wiek dziecka. Najlepiej iść do pediatry, który Państwu zasugeruje dalszą diagnostykę problemu