Jakie badania przy bólach mięśni rąk i nóg?

Witam mam takie pytanie czy mogą mi Państwo powiedzieć czy jest jakieś badanie z krwi lub jakieś inne które dotyczą mięśni ponieważ strasznie bolą mnie ręce i łydki. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Jan ZajÄc

Witam, jeżeli nie wiąże Pani momentu wystąpienia tych dolegliwości z żadnym konkretnym zdarzeniem (np. znaczny wysiłek fizyczny) można się zastanowić nad zrobieniem podstawowych badań, czyli: morfologii krwi celem wykluczenia infekcji oraz wykładnika stanu zapalnego - CRP.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.