Jakie badania zdiagnozują nowotwór?

Na jakich badaniach by wyszedł nowotwór bo bardzo się boję. Bo jak wpisywalam moje objawy na Internecie ból jednostronny głowy ucha szyi i gardła trwający 10 miesięcy to nowotwór ,ale już miałam wiele badań i nic nie widzą a objawy nie ustapily. Byłam u laryngologa,neurologa,hematologia,onkologia, pomocy zaczytalam się ze trudno wykryć nowotwór.

Witam , proponuję ponowić wizyty u wszystkich ww. specjalistów i nie diagnozować ani leczyć się w internecie!!! z.żurawski