Jakie ćwiczenia w celu odchudzenia brzucha?

Witam, mam wzrostu 170 cm, i waże ponad 70 kg jak mogę schudnąć?Jakie ćwiczenia robić?Dodam że chce schudnąć z brzucha

Witam
Jeśli chce Pani ,,schudnąć z brzucha" to muszę zmartwić, iż nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu. Aby pozbyć się tłuszczu zlokalizowanego w okolicy brzucha niezbędna będzie odpowiednia dieta, opierająca się na zdrowych produktach oraz regularna aktywność fizyczna. Ja jestem zwolennikiem treningu siłowego podczas redukcji masy ciała, gdyż daje bardzo dobre efekty. Wówczas pozbędzie się Pani tłuszczu, nie tylko z brzucha ale z całego ciała. A to w których częściach ciała odkłada się najwięcej tłuszczu i z których najszybciej się go Pani pozbędzie podczas redukcji, zależy przede wszystkim od uwarunkowań genetycznych. Mięśni brzucha nie widać zazwyczaj, gdyż przykrywa je warstwa tłuszczu. Wykonując ćwiczenia na wyżej wymienione mięśnie tylko je Pani wzmocni, ale nie pozbędzie się tym sposobem tłuszczu który tam zalega.
Ćwiczenia na mięśnie brzucha znajdzie Pani tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp

Pozdrawiam

http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl