Jak odchudzić uda i nogi?

Witam,mam151wz, i waże 54kg,mam krótkie nogi i strasznie zle sie z tym czuje. Chce schudnać z ud tyle,ze zrobiły mi sie mięśnie od biegania i przysiadów. Ćwicze jeszcze brzuch i pupę, ale najbardziej chodzi mi o uda.Nie stosuje żadnej diety. Co mam zrobic? proszę o pomoc

Witaj,
najlepiej gdybyś się udała na konsultacje do gabinetu dietetycznego- często świadczą takie usługi w ramach promocji za darmo, albo za symboliczną kwotę.

Mogę Tobie jeszcze zaproponować przykład dobrze zbilansowanej diety, ale o dość niskiej kaloryczności, za mało o Tobie wiem by stwierdzić czy będzie odpowiednia.

http://www.fitdietetyk.pl/czytelnia/180/redukcja-tkanki-tluszczowej-1400kcal/

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Za pomocą diety schudnie Pani ale raczej równomiernie, nie w wybranych częściach ciała. Żeby nie powielać błędu nadmiernie rozbudowanych partii mięśni ud, warto skonsultować jakie ćwiczenia wykonywać z trenerem personalnym. Kobiety też maja taką budowę ciała, ze uda i biodra niestety są większe niż u mężczyzn, za to również odpowiada genetyka.