Jakie leki na sen przy zespole paranoidalnym?

Od 2013r lecze sie psychiatrycznie bo wykryto umnie zespol paranoidalny f20 Bralem olanzapine od 5 do 20mg ale poprostu zle sie czulem po niej i powiedzialem lekarzowi czy przepisze mi cos innego na spanie. Niby mam ten zespol paranoidalny wykryty ale nigdy nie mialem urojen, omamow ani innych zwiazanych z ta choroba. Jak nie wezme jakiegos neuroleptyka to nie moge zasnac, moge nie spac dosc dlugi, a jak juz zasne to na 2 godziny i sie budze z lekiem i poprostu jak niby spie te 2 godziny to mysl

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, być moze diagoza nie jest trafna?
Na Pana miejscu zmieniłabym psychiatre i skorzystała z pomocy psychiatry lub psychologa poznawczo-behawioralego. Oboje muszą postawić diagnozę wg klasyfikacji ICD 10 lub DSM IV i wedle tego prowadzą terapię.
Polecam stronę www.pttpb.pl może znajdzie Pan kgoś w poblizu swojego miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam!