Jakie mogą być przyczyny bólów stawów u 19-latki?

Witam ! Jestem dziewczna mam lat 19 i dokluczaja mi bole stawow. Zazwyczaj pojawia sie kiedy nosze spodnie z dziorami na kolanach kiedy jest zimno , albo kiedy pracuje (dorywczo w piekarni, ciagle na nogach), normalnie raczej prowadze siedzacy tryb zycia. Bol ten towarzyszy mi po pracy, przez cala noc, rano ustepuje i jest wszytsko w porzadku do kolejnego dnia pracy wszytsko jest ok, nie mam problemow z chodzeniem. czesto pomaga mi ciepla kapiel. Bylam juz u lekarza ale nie powiedzial nic specjalnego, postukal w noge i powiedzial ze to normalne, jak dluzej stoje, ze jestem jeszcze mloda i nie wszytko sie jeszcze ustatkowalo. Jake moga byc przyczyne tego bolu? cztalam bardzo duzo o nowotworze kosci i teraz ciegle placze i nie moge spac.

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli bardzo panią niepokoi ten ból, to polecam wykonać RTG stawów kolanowych i skonsultować się z ortopedą. Pozdrawiam i życzę zdrowia.