Jakie mogą być przyczyny narastającego bólu głowy?

Witam serdecznie mam 20 lat od 2 tygodni boli mnie strasznie głowa z rana dzis doszło ze boli mnie tez z tylu po prawej stronie , jest mi często nie dobrze ,kręci mi sie w głowie regularnie jem ale dalej mnie boli. Nie wiem co to jest chciałabym sie dowiedzieć bo ból ciagle wzrasta

Witam!
Niech Pani nie leczy bólu jedzeniem - spowoduje to nadwagę i będzie do leczenia dodatkowo depresja! Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, zbada, zleci zrobienie podstawowych badań laboratoryjnych i w zależności od wyników podejmie rozsądną decyzję: albo sam poleczy, albo skieruje do specjalisty.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.