Jakie są objawy dystonii?

Mam podejrzenie dystonii. W czasie rehabilitacji w pozycji leżącej, ćwiczenie głowa do klatki piersiowej nastąpiły drgawki obu nóg. Podczas ćwiczenia rowerek, drgawki lewej nogi z opadaniem stopy. Im więcej wysiłku, to dochodzi do wykręcenia dłoni, sztywność mieści, opadanie głowy na lewe ramię. Podczas stania na baczność nogi złączone, oczy otwarte kołysze się na stronę lewą. To samo przy zamkniętych oczach. Czy opisane objawy, to napady dystoniczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i ocenić pilność konsultacji neurologicznej