Jakie są objawy złamania prącia?

Witam. Mój problem kształtuje się tak: wczoraj podczas stosunku z moja dziewczyną usłyszałem bardzo charakterystyczny "trzask"... trochę zabolało, ale nic wielkiego. Dokończyliśmy normalnie stosunek. Później zacząłem czuć pewny dyskomfort. Czuję lekki ból u dołu prącia (patrząc od brzucha). Czytałem, że jest coś takiego jak złamanie prącia... Z moich objawów to ten "trzask", lekki ból i dosłownie minimalny obrzęk... Nie mam siniaka ani problemow z oddawaniem moczu... Chciałem zapytać, czy takie coś jest dość normalne, tzn. czy samo zniknie, czy muszę udać się do lekarza....
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie!

Przy złamaniu prącia od tzw. trzasku ważniejszym wykładnikiem jest nagły, silny ból oraz natychmiastowe ustąpienie wzwodu. Jest to w dodatku ostry stan, więc dużo szybciej znalazłby się Pan w drodze do szpitala. Jeżeli obrzęk i uczucie dyskomfortu nie ustąpią w ciągu tygodnia od zdarzenia, proszę udać się do urologa. Na ten czas proszę także zrezygnować ze współżycia oraz masturbacji.