Jakie są powody spóźniania się okresu?

Witam, Czy powinnam pójść do ginekologa? Proszę o radę, czy mam się martwić, czy nie ma czym. Okres spóźnia mi się 15 dni i nadal nie mam objawów, abym miała go dostać. Test ciążowy oraz beta-HCG z krwi dały wynik ujemny. Z jakiego powodu może spóźniać się tak długo? Czy to normalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to sytuacji nie fizjologiczna. Warto zgłosić się do lekarza. Być może powodem są zaburzenia hormonalne.