Jasnoróżowy śluz a ryzyko ciąży

Podgląd Witam mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 31.10 następną powinnam dostać dzisiaj. Współżyłam w dni płodne ale był to stosunek przerywany. Kilka dni po owulacji pojawił mi się jasno różowy śluz następnie był brązowy nie było go dużo i trwało to tylko 4 dni. Dzisiaj robiłam test i wyszedł negatywny. Odczuwam pieczenie piersi i czuję jak by były napompowane bolą mnie ale nie jest to aż taki straszny bol. Po za tym pojawiło mi się dużo śluzu wodnisty bialy śluz i jest go dużo. Strasznie

Witaminy w ciąży

Marta Mielniczuk

Witam, wiarygodnym wyznacznikiem ciąży jest poziom beta hCG we krwi. Badanie takie można wykonać w laboratorium. Jednocześnie, może mieć Pani po prostu nieregularne cykle menstruacyjne. Pozdrawiam.