Kał ze śluzem u miesięcznego dziecka

w ubiegłym tygodniu moje dziecko zostało skierowane do szitala z podejrzeniem infekcji na oddział zakaźny. Na izbie przyjęć wykonano szereg badań - na rotawirusy wystarczyło kału ale na norawirusy już nie. Test kerego trzy plusy - nietoleracja na laktozę.Podaję mu enzym laktazę i probiotyk floraktin od ubiegłego czwartu oraz infacol na częste kolki. Dziś w kale jest bardzo dużo śluzu, grube pasma, co robić? Stolce są często ponad 10 dziecko płacze i kuli nogi - maleństwo skończyło miesiąc

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani w jaki sposób dziecko jest karmione. Proponuję udać się do pediatry, być może konieczna będzie zmiana mleka lub jeżeli karmi Pani piersią dieta eliminacyjna u Pani.
Pozdrawiam