Kariodiochirurgiczna operacja przedsionkowa kanału

Witam, mam 22 lata. W wieku 2 miesięcy miałam operacje. Kariodiochirurgiczną kanału przedsionkową -komorowego z istotną hemodynamicznie niedomykalnością zastawki mitralnej. Dziś rano obudziłam się z silnym bólem skurczem w okolicy mostka. Ból był na tyle silny że nie potrafiłam normalnie oddychać, ból przeszedł po ok. godzinie, zrobiłam sobie herbatę ciepłą którą przystawiłam sobie do mostka, żeby rozgrzać. Pozdrawiam i dziękuję za odp. Ania

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonani abadań dodatkowych nie jestem w stanie powiedziec czy opisane objawy zwiazane są z przebyą w dzieciństwie operacją serca. Na pewno wymagają one oceny i badania lekarskiego.