Karmienie piersią a spożywanie truskawek

Czy w trakcie karmienia piersią można spożywać truskawki?Słyszałam że są uczulające, moja teściowa tez mi je odradza.

to jest sprawa indywidualna. Zawsze można spróbować zjejść jedną , dwie truskawki i zobaczyć czy u dziecka coś się będzie działo. Wiele osób je wszystko i nic się nie dzieje a sa też takie mamy które muszą bardzo uważać co jedzą bo dziecko zaraz ma kolki itp.