Kaszel, biegunka, wzdęcia oraz gazy od około tygodnia

Witam od około tygodnia dostałem rozwolnienie towarzyszyła temu gorączka oraz kaszel na dzien dzisiejsz goraczki nie mam ale kaszel wraz z biegunka pozostal wyprozniam sie 3-6 razy na dobe dodatkowo sa wzdecia oraz gazy czy to cos powaznego ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, objawy mogą sugerować infekcję przewodu pokarmowego, dla pewności sugerowałbym jednak mimo wszystko kontakt z lekarzem rodzinnym.