Kiedy ruchy dziecka powinny być wyczuwalne w ciąży?

Dzień dobry jestem w drugiej ciąży jest to 15 tydzień. Ż pierwszy dzieckiem ruchy poczułam koło 17 tygodnia . Wszędzie pisze że za drugim razem ruchy powinno czuć się wcześniej. A ja miałam wrażenie ze czuje już babelki ale od kilku dni nic. Czy powinnam udać sie do lekarza?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sadźe ze dla własnego spokoju jak najbardziej może się Pani udac do ginekologa najlepiej prowadzącego ciąże . Ogólnie ruchy płodu około 17 tc to dosyć wczesnie