Kilkumiesięczne przerwy w miesiączkowaniu

Witam. Mam 18 lat , i od 5 lat miesiaczkuje ale bardzo nieregularnie tzn jest czas,ze mam co miesiac a pozniej nie miesiaczkuje przez dwa lub trzy miesiace. Chodze do pani ginekolog a ona nie widzi w tym nic niepokojacego, i mowi ze to samo sie unormuje gdyz jestem jeszcze młoda. Dodam rowniez ze ten problem pojawia sie juz od roku. I chcialabym wiedziec czy mam powody do niepokoju czy nie? Czy unormuje sie to samo z wiekiem? Co mam dalej z tym zrobic? Czy mam udac sie do innego lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro ginekolog po zbadaniu orz wykonaniu badań dodatkowych nie widzi powodu do niepokoju to nie ma powodu, żeby podważać tą opinię. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty w dziedzinie ginekologii.