Zaburzenia miesiączkowania po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Miesiac temu bralam tabletki antykoncepcyjne. Nie zaczelam od 1 dnia cyklu lecz jakos w srodku..okres wystapil obfity przed zakonczeniem blistra. Drugi jakos dwa tygodnie pozniej rowniez obfity ze skrzepami, trzy dni temu dostalam znowu taki sam okres. Nie biore juz tabletek...prosze o pomoc bardzo sie martwie..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie dodatkowych krwawień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.