Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia miesiączkowania po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Miesiac temu bralam tabletki antykoncepcyjne. Nie zaczelam od 1 dnia cyklu lecz jakos w srodku..okres wystapil obfity przed zakonczeniem blistra. Drugi jakos dwa tygodnie pozniej rowniez obfity ze skrzepami, trzy dni temu dostalam znowu taki sam okres. Nie biore juz tabletek...prosze o pomoc bardzo sie martwie..
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Występowanie dodatkowych krwawień może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety