Kłucie w okolicach serca a możliwe dolegliwości

Witam, raz przed lecją strasznie mnie kuło serce gdzieś tak przez 5-10 sekund i przeszło a później jak nieraz brałem taki wjększy wdech to ukuło mnie a wcześniej tak nie miałem i teraz już tez nie mam, a to może być jakaś choroba serca?

Renata GrzechociĹska

Witam
Opisane objawy mogą świadczyć o występowaniu nerwobólu, gdyby sytuacja często się powtarzała proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu dokładnej diagnostyki.
Pozdrawiam