Kłykciny kończyste wokół odbytu u męża a ryzyko zarażenia

Mój mąż miał kłykciny wkoło odbytu,( ja nic nie mam na razie) lekarz przepisał mu CONDYLINE 5mg/ml. Stosował 3 dni 2 razy dziennie , kłykciny zniknęły , ale jeszcze mówi że go piecze , czy ja mogę być zarażona ? zanim mi powiedział mieliśmy 1 stosunek normalny, co mam robić , czy wirusa można całkowicie wyleczyć ? czy mam się bać ? 3 lata temu miałam usunięcie macicy wraz z szyjką zostały tylko jajniki, wszystko prawie spryskuje skinseptem , ale męża to zraża, nawet sypiamy osobno, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

mąż koniecznie musi udać się do proktologa a Pani do ginekologa.