Kochałam się z chłopakiem podczas ostatniego dnia miesiączki. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam!
Mam pytanie, ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem podczas ostatniego dnia miesiączki, gdzie krwawienie miałam rano, później już nie.
Czy mogło dojść do zapłodnienia? Kochaliśmy się do końca.
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję!

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
celem sprawdzenia czy jesteś w ciąży najlepiej wykonać test ciążowy - dostępny w aptece lub skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Jest jednak bardzo małe prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia w ostatnim dniu krwawienia miesiączkowego.
Pozdrawiam!