Kolkowy bóle brzucha w okolicy pępka

Witam,nie wiem co może być związane z bólem brzucha w okolicy pępka a dokładnie po jego lewej stronie na jego wysokości,ból jest kolkowy,kłujacy nie jest ciągły,czy to wyrostek? czy coś poważniejszego?Dodam że temperaturę ciała mam niską,do tego chorą tarczyce i plamienie z dróg rodnych.Wiem że nie obejdzie sie bez wizyty u lekarza ale prosiłaby o jakeś wskazówki bo bardzo mnie to martwi.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Problemem może być patologia w obrębie nerek lub narządu rodnego. Jak słusznie Pani zauważyła, bez wizyty u lekarza i badania klinicznego nie jest możliwe ustalenie przyczyny dolegliwości. Niestety sam ból w okolicy pępka jest bardzo niespecyficzny i może sugerować całą gamę problemów. W pierwszej kolejności sugeruję udać się do ginekologa (występujące plamienie należy zdiagnozować, ból może być dodatkowym objawem). Jeśli ewentualne problemy ginekologiczne zostaną wykluczone, należy udać się do lekarza rodzinnego.