Konflikty w związku po 7. miesiącach od rozpoczęcia

kiedys dla mojej dziewczyny byłem najważniejszy starała sie wszystko dla mnie robiła teraz sie wszystko zmieniło a jestem z nią 7msc a druga sytuacja to taka ze ma kuzyna i ciagle do niego chodzi gada z nim o byle czym a zemna niema tematów co mam zrobic pomóźcie mi prosze was dziekuje z góry za pomoc jest mi z tym ciezko i jak idziemy gdzies to rozgląda sie za innymi czemu tak robi?

Witam Pana serdecznie. Sytuacje kryzysowe w związkach są czymś normalnym, uczucia się zmieniają, poczatkowe zauroczenie przechodzi potem w rutynę. Myślę, że Państwo są tak młodzi, że w tym zwiąku tak naprawdę uczą się Państwo dopiero bliskości. Uważam, że bardzo ważne jest to, żeby Pan był z dziewczyną szczery i żebyście Państwo porozmawiali o tym co się dzieje obecnie miedzy Wami. Natomiast nie radziłabym Panu zasypywać jej pretensjami, bo będzie miała Pana dosyć. Raczej zastanowiła bym się co takiego w Panu widziała zaledwie 7 miesięcy temu. Niech Pan dołoży starań, żeby być atrakcyjnym, fajnym, ciekawym facetem, w którym się zakochała. I proszę pamiętać o sobie, o swojej wartości, żeby Pan się nie podkładał, nie wchodził w rolę ofiary, ale cenił siebie, swoją wartość, atrakcyjność i pokazał jej to. Nie wiem, czy ona to doceni, ale mam wrażenie, że kobiety lubią mężczyzn znających swoją wartość. Życzę Panu powodzenia. Małgorzata Danielewicz

Psychologia

Pisze Pan o tym, że był Pan najważniejszy i partnerka się starała, może teraz kolej na Pana warto byłoby zawalczyć i pokazać partnerce, że Panu też zależy na waszym związku.