Konsultacje związane z zastosowaniem nici z haczykami

Dzien dobry, Pani Doktor, chcialabym uzyc nici z haczykami, jak dlugo utrzyma sie efekt podciagniecia ? ile nici potrzebuje do podciagniecia brwi, ile policzkow i ile na marionetki ? Jestem po liftingu, wiec nie jest zle, zakladajac, ze po 2 nici na strefe, jaka bylaby cena ? chce rowniez lipolize na wzgorek lonowy, ile iniekcjii potrzeba do zlikwidowania pokladow tluszczu ? Wiem, ze nie mozna dokladnie bez konsultacjii, ale prosze o przyblizenie. Dziekuje

Dzień dobry,

Zapraszam na konsultację, będzie możliwość zbadania Pani wysłuchania oczekiwań spokojnej rozmowy i wyjaśnień aby dobrać odpowiedni zabieg.
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej
kontakt@drjaworowski.pl