Kontrola stanu zdrowia przy nerwicy lękowej

Witam, cierpiena nerwicę lekową i to jest przyczyną mojego ciagłego kontrolownia stanu zdrowia. Przymuje tez Bromergon an PCOS- dokaldnie na podwyzszony poziom prolaktyny. Od dłuższego czasu martwi mnie moje cisnienie- dodam, ze mierze je zawsze poznym wieczirem, poniewaz wczesniej nie mam mozliwosci. Cisnienie zwykle jest ok 111/57 ale bywa takze i nizsze. Nie wiem jakie mam w ciągu dnia. Co moze byc przyczyna takiej niskiej wartosci. 1,5 roku temu mialam echo i wszytsko OK, inne badania takze.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza