Krostki, biała maź i plamki na języku a grzybica

Witam, Od tygodnia ( po skończeniu brania antybiotyku na grzybice pochwy ) w tylnej czesci języka pojawilo się kilka krostek, następnie po kilku dniach mój jezyk opanowala biala maz, ale nie jest jej dużo. Dzisiaj zaobserwowalam, ze zaczynają się tworzyć jakieś plamki, jakby cos wypalalo język. Czy to jest grzybica?

Witam,
prosze się nie obawiac Pani- języka nic zapewne nie wypala. Prawdopodobnie ma Pani infekcję grzybiczą. Proszę udać się do lekarza-np Pani lekarza POZ.Po postawieniu/potwierdzeniu/ diagnozy otrzyma Pani leki na receptę dzięki którym pozbędzie się Pani problemu.