Krwawienie i zanik akcji serca płodu

Witam. Mój poziom bhcg tydzień temu wynosił 14670. Wczoraj zaczęłam krwawić a w szpitalu poziom bhcg wskazał 11000. Mam za sobą poronienie pierwszej ciązy. Bardzo się boję o tą. Mieszkam w Kanadzie a tu ślużba zdrowia jest wbrew pozorom tragiczna. Zrobili bete, usg. Powiedzieli, że serce dziecka nie bije i odesłali do domu. Wielkość zaroska wskazuje na 6 tyg i 6 dni ciąży. Za tydzień kazali przyjść nna kolejne usg. A ja nadal krwawie. Na szczęście zero bólu i skrzepów.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

postępowanie jest prawidłowe. Z tego co Pani przedstawiła doszło do poronienia. Za tydzień kolejne usg jest dla potwierdzenia.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal krwawi to koniecznie Proszę udać się do ginekologa.