Krwawienie po inicjacji seksualnej u 21-latki

Ostatni raz kochałam się ze swoim chłopakiem 5 dni temu, był to mój pierwszy raz, podczas seksu krwawiłam. od tamtej pory mam drobne krwawienia z pochwy. krew jest "żywo" czerwona. używam wkładek higienicznych na których widać brązowe plamki, czy to tylko otarcie czy cos poważniejszego?

Skoro to trwa już kilka dni, to lepiej, żeby odwiedziła Pani ginekologa, żeby zobaczył w czym problem.
Tak będzie bezpieczniej. Pozdrawiam. JW