Problemy ze stosunkami seksualnymi w 30 tygodniu ciąży

Witam, mam 22 lata, mój chłopak 26. Jestem w 30tyg ciazy i nie odmawiamy sobie współżycia. Niestety od jakiegoś czasu wszystko trwa krotko. Po wszystkim cos jest nie tak z jego penisem. Cytuje "Ty tam w srodku masz z 50*C, albo tak sie wydaje, a po wszystkim moj czlonek jest choby poparzony" Trzyma Go pare godz, nie piecze, ani nic tylko jest nabrzmiały. Czy może to być przez ciąże? Nie wiemu nawet do jakiego lekarza sie zwrocic. Jesli chodzi o ginekologa, mówił, że ze mna i z ciaza wszystko ok.

Najprościej byłoby używać prezerwatywy, skoro skóra penisa reaguje żywo na aktualne środowisko pochwy, mimo braku objawów klinicznych ze strony śluzówki pochwy.
Prawdopodobnie po połogu sytuacja się zmieni.
Jeśli nie, to należałoby wyjaśnić to za pomocą badań mikrobiologicznych.
Pozdrawiam. JW