Krwawienie przez 5 dni po stosunku a starania o ciążę

Witam,mam problem ....planujemy z mezem drugie dziecko ,w poniedzialek po stosunku zobaczylam krwawienie z pochwy ,dzis jest juz 5 dzien i nadal mam krwawienie....okres mialam 2 tyg temu, po okresie mialam kontrole u gin i niby jest wszystko ok ,wiec skad te krwawienie ,czy to cos powaznego? prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę tego typu krwawienia, proponuję zgłosić się do ginekologa. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego.