Krwawienie ze skrzepami i plamienie przy Microgynon

Witam!Od 3 miesięcy biorę Microgynon 21 z powodu przedłużających się miesiączek i bardzo obfitych oraz częstego zabiegu łyżeczkowania(średnio co 3 miesiące).W trakcie brania pierwszych dwóch opakowań nie było żadnego problemu,lekkie plamienie wystąpiło tylko po odstawieniu na 7 dni tabletek.27 lipca skończyłam 3 opakowanie i coś mnie to niepokoi,gdyż 1 sierpnia pojawiło się krwawienie ze skrzepami,3 sierpnia rozpoczęłam 4 opakowanie i plamienie trwa do dziś. Proszę o poradę co mam robić.

Piotr Pilarski

Poczatkowo podczas brania tabletek może dochodzić do nieprawidlowych krawawień. Gdyby sie to predłużało lub pojawily sie inne objawy sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.