Krwiak w macicy a 5 tydzień ciąży

Witam! W 5tc miałam ból brzucha zgłosiłam się do Gin. Lekarz na USG wykrył krwiak w macicy 1,20 x 0,34 a średnica pęcherzyka ciążowego 0,57cm dostałam zwolnienie lekarskie 2tyg i oszczędzać się. Moje pytanie czy kategorycznie nie mogę wstawać? Czy jest szansa na to, że z ciążą będzie wszystko ok?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Do czasu następnej wizyty u lekarza należy prowadzić oszczędzający tryb życia. Możliwe jest wstawanie z łóżka. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.