Który ze stosowanych przeze mnie leków z grupy ssri może powodować skutki uboczne w postaci częstego oddawania moczu?

Witam wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc więc nie mam jak zapytać. Brałam na depresję wszystkie leki z grupy ssri i po każdym miałam objaw uboczny w postaci bardzo częstego oddawania moczu 2-6 razy na godzinę co było nie do wytrzymania. Robiłam wszystkie badania byłam u urologa i wszystko było ok aż wkoncu usłyszałam od lekarza że to po antydepresantach. Po odstawieniu leków wszystko minęło. Jednak mój stan psychiczny sprawił że musiałam po jakimś czasie wrócić do leków. Teraz biorę Solian i lerivon i znów mam ten skutek uboczny jednak w ulotce żadnego z nich nie pisze taki skutek jednak ja wiem ze to po lekach. Moje pytanie po których to lekach?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygląda badanie moczu? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.