Lamblia w formie przewlekłej

Witam. Jakis czas temu w badaniach zleconych przez mojego lekarza wykazano ze mam lamblie w formie przewleklej. Badania byly zlecone poniewaz mam wysypke na dloniach oraz problemy z trawieniem. Zostal podany tynidazol ale poprawa nie nastapila a ja wciaz czuje sie nie najlepiej. Czy mozliwe jest ze lek nie zadzialal? Czy wysypka lambliowa moze pojawiac sie tylko na dloniach? Duzo objawow pasuje mi do tej infekcji ale badania ktore wykonywalem ponownie z krwi nie wykazuja przeciwcial.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich juz wykonanych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.