Łapanie powięzi po cesarskim cięciu

Witam, jakiś czas po cesarskim cięciu, podczas ściągania szwów położna powiedziała mi, że lekarz "złapał mi powięź". Co to znaczy? Czy może to w jakikolwiek sposób zagrażać kolejnym ciążom? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinno wpływać na kolejne ciąże. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.