Laserowa depilacja i zmiany zapalne na skórze

Chcialabym wykonać zabieg depilacji laserowej, jednak slyszalam, ze nie moze być on wykonany jeśli występuja stany zapalne, a ja mam juz od kilku dobrych miesięcy dwie twarde grudki pod pacha i w okolicach bikini, ktore ostatnimi czasy znowu zaczely ropiec i wycieka z nich rozowawy plyn. Co powinnam z nimi zrobić, czy zwykla kosmetyczka sobie z tym poradzi czy powinnam zwrocic sie do specjalisty, najlepiej w Warszawie i czy jest opcja by usunąć to bezplatnie?

Proponuję jednak udać się do dermatologa, żeby zdiagnozować charakter tych zmian, tym bardziej, że utrzymują się one tak długo. Diagnoza lekarska w tym wypadku byłaby stosowniejsza niż kosmetyczna, żeby wykluczyć rozwój choroby. Potem można pomysleć o laserowej depilacji.

Powinna Pani udać się do lekarza poz lub dermatologa i wyleczyć zmiany pod pachami. Depilację proszę wykonać u certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.