Latencja podczas badania elektrodiagnostycznego vep

Witam Wlasnie wrocilam z badania elekrodiagnostycznego vep nie mam jeszcze konkretnych wyników ale pani ktora wykonywala zabieg powiedziala ze latencja mieści się w normie co do wieku tylko ze jest nie rowna w jednym oku 112 a w drugim 98. Wieksza jest latencja w oku po PZNW. co to moze oznaczac i czym byc spowodowane ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Większa latencja może być spowodowana przebytą chorobą. Wynik badania jest w normie. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.