Leczenie trądziku różowatego u 56-latka

Witam jestem mężczyzną,56lat nie mogę poradzić sobie z trądzikiem różowatym. Często miewam sytuacje gdzie zaczynam odczuwać silne pieczenie twarzy, a po ok 3 godz dopadają mnie silne dreszcze z zimna. Oczywiście po takim zdarzeniu następnego dnia mam na nosie bolące wypryski.Nie potrafię ustalić przyczyny takiego stanu - biorę pod uwagę pokarmy i nie ma tu żadnej reguły. Staram się przestrzegać zaleceń lekarzy dotyczących diety. Proszę o pomoc Mirek

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.
Pozdrawiam