Leczenie zakrzepicy w lewej nodze a możliwość powrotu do uprawiania sportów

dzień dobry, od początku października choruję na zakrzepicę w lewej nodze, w mięśniu. Chciałbym zapytać czy po tak długim leczeniu mogę wrócić do uprawiania sportów typu, siłownia, tenis i basen? dodam że nadal biorę warfin 5mg. przy ostatniej wizycie USG wykazało że zakrzep zmniejszył się o połowe, następna wizyta dopiero za 2 tygodnie. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać do kolejnej wizyty. Lekarz po badaniu określi możliwość odpowiednich ćwiczeń.