Lejkowata klatka piersiowa i bóle w klatce piersiowej przy schylaniu się

Dzień dobry mam od urodzenia lejkowatą klatę piersiową mam 34 lata i mam troje dzieci ostatnio przy schylaniu chwycił mnie ból klatki piersiowej i jak leżałam na lewym boku mam tez niedoczynność tarczycy i częstoskurcz serca nie wiem co robić gdzie się udać dziękuje za odpowiedż.

Witam. Lejkowata klatka piersiowa jest jedną z najczęstszych wrodzonych deformacji klatki piersiowej, może predysponować do powstawania skrzywień kręgosłupa i niektórych wad serca. Przede wszystkim proponuję skonsultować się z kardiologiem.