Lek bez recepty na ból łydek u 46-latki

wiek 46 lat, do pracy chodze pieszo po paru metrach bardzo bola mnie lydki co spowalnia moje chodzenie, moja dolegliwosc objawia sie tym ze mam wrazenie jakby miesnie w lydkach mocno sie napinaly i to sprawia mi bol, czy jest jekis lek na te dolegliwosc bez recepty? przyjmowalam juz magnez, zelazo, wapno, ale to nie pomoglo, bede wdzieczna za odpowiedz, dziekuje

Mało danych, aby wyjaśnić dolegliwości. Jeśli po zatrzymaniu się na chwilę ból mija, potem pojawia się ponownie przy kontynuacji marszu, to są to objawy "chromania przestankowego", wywołanego miażdżycą tętnic.W tym wypadku chodzenie jest jednocześnie leczeniem. Proszę zgłosić się do lekarza w celu dalszej diagnostyki i postawienia rozpoznania.