Lekki ból w miejscu operacji usunięcia wyrostka robaczkowego a ćwiczenia

Witam. Za tydzień w piątek miną 3 miesiące od operacji ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Operacja odbyła się bez żadnych powikłań, wszystko się pięknie zagoiło - jedynie przy naciśnięciu brzucha w miejscu operacji i obok odczuwam lekki ból a gdy nie naciskam nie odczuwam żadnego bólu i moje pytanie brzmi, czy mogłabym zacząć ćwiczyć na siłowni? jeździć na rowerku i biegać na bieżni?

Proszę udać się z tym pytaniem do operatora! Ja nie mogę odpowiedzieć , gdyż nie operowałem - nie znam przebiegu operacji ani okresu pooperacyjnego! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani; może Pani powrócić do treningów, jednakże stopniowo zwiększając wysiłek.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków