Liczna Candida albinas w kale

Witam, w badaniu wyszło, że mam liczną Candidę albinas w kale, zalecenie antybiotyk. Dokucza mi uczucie zablokowania odbytu, że ciągle coś tam mam, jakby mnie miało rozsadzić. Stolce normlane 1-3 , ale ciągle parcie na stolec, a nic nie wydalam, albo niewiele. Proktolog znalazł pozapalną zmianę w odbycie (po ropniu) co leczę czopkami.odbyt mnie wciąż boli. CZasem dyskomfort w brzuchu, zgaga. jestem zmęczona. Błagam o diagnozę i pomoc. Kolonoskopia, tsh i morfologia ok. Czy to IBS, nerwica??

WItam serdecznie,

przecież proktolog zdiagnozowałby IBS, prawda ?
Zgaga może świadczyć o nadkwasocie, nadgkwasota może być wywołana przez stres,
któremu jest Pani od dłuższego czasu poddana. Tem stres może też wywołać nerwicę.
Aby jednak postawić diagnozę misiałaby Pani przyjść na konsultację.
Ewentualnie przedtem mogłaby Pani zrobić gastroskopię.

Pozdrawiam